GPR exhaust - Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sport 2018>2020
BUY NOW Add to Wishlist Remove from wishlist
FREE SHIPPING
RIGHT OF WITHDRAWAL ONLY FOR UNUSED PRODUCT
Made in Italy with a 2-year international warranty.
PRODUCTION TIME: 11 working days
Estimated shipping date: 25/05/2026
Power
+1.9 Kw
At 4500 rpm
Torque
+4,6 Nm
At 3500 rpm
Weight
1,95 Kg
GPR's Trioval series is a GPR best-seller, with a classic ovoid drop shape. It is made of hand-polished 304 stainless steel and has a diameter of 3.9 inches x 5.1 inches (100MM x 130MM).